Henüz uzmanı değerlendiren olmamış. Hizmet aldıysanız değerlendrip yorum yapabilirsiniz

Uzman Hakkında

Mehmet Alp 1991 MARDİN doğumluyum eğitimi karaman oğlu Mehmet Bey üniversitesi işletme bölümünü bitirdim. Kendimi şöyle tanımlarım hep öğrenme isteğini içinde barındıran ve öğrendiklerimi çevremdekilere aktarmak için yaşayan biriyim.Gezmek ve gezerken de öğrenmekten yanayım.

Şimdiye kadar kendimi hep geliştirmek için uğraştım bunun için birçok proje ve eğitime katıldım bunların başında gönüllülük ve sivil topluma ilk adım olarak gördüğüm karaman oğlu Mehmet Bey üniversitesi ''gençlik merkezim topluluğu ''kurucu başkanlığını yaptığım topluluktu.Bu toplulukla birlikte birçok eğitim ve proje yaptım. GSB’nin temel fotoğrafçılık eğitimi ,Samsun'da gönüllük ve çevre eğitimi, Şanlıurfa da düzenlenen eğitime katıldım. Habitat gifo eğitmen eğitimine katıldım.

Hizmetin türü

BİREYSEL DANIŞMANLIK 75 ₺

Hizmetin kapsamı

çalışanların değişen değerleri ve şirketlerin uzun vadeli hedefleri arasındaki ilişki, proje bazlı çalışmanın giderek artması şeklinde sonuçlanıyor.Proje bazlı kariyer hedefleriniz için programlar hazırlayarak doğru adımlar atmanızı sağlamayı amaçlıyorum

Uzmanlık alanları

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

 
En fazla 1000 karakter.