Henüz uzmanı değerlendiren olmamış. Hizmet aldıysanız değerlendrip yorum yapabilirsiniz

Uzman Hakkında

Mehmet Alp 1991 MARDİN doğumluyum eğitimi karaman oğlu Mehmet Bey üniversitesi işletme bölümünü bitirdim. Kendimi şöyle tanımlarım hep öğrenme isteğini içinde barındıran ve öğrendiklerimi çevremdekilere aktarmak için yaşayan biriyim.Gezmek ve gezerken de öğrenmekten yanayım.

Şimdiye kadar kendimi hep geliştirmek için uğraştım bunun için birçok proje ve eğitime katıldım bunların başında gönüllülük ve sivil topluma ilk adım olarak gördüğüm karaman oğlu Mehmet Bey üniversitesi ''gençlik merkezim topluluğu ''kurucu başkanlığını yaptığım topluluktu.Bu toplulukla birlikte birçok eğitim ve proje yaptım. GSB’nin temel fotoğrafçılık eğitimi ,Samsun'da gönüllük ve çevre eğitimi, Şanlıurfa da düzenlenen eğitime katıldım. Habitat gifo eğitmen eğitimine katıldım.

Hizmetin türü

BİREYSEL KOÇLUK 75 ₺

Hizmetin kapsamı

Kariyer hedefinizi belirleyerek atılacak adımların her anında önce hedef koyarak ilerlemeyi amaçlayan uzmanlık alanıdır.Hangi yaş grubunda olursak olalım her meslek için kariyer hedefimiz olmalı ve bu konuda alacağımız yardım basamakları çıkarken güven ile ilerlememizi sağlamalı.Bu nedenle BEN VARIM

Rezervasyon tarih ve saatleri

Gün ve saat seçin, satın alın

17 Ekim 2021 (Pazar)

Uzmanlık alanları

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

 
En fazla 1000 karakter.