EXPERSITO-Onur Tuğman
GİRİŞİMCİLİK KOÇLUĞU/BİREYSEL KOÇLUK

Onur Tuğman

2,592 ₺

İstanbul Üniversitesi Ekonometri bölümünden derece ile mezun oldu. Marmara Üniversitesi’nde Oyun Teorisi alanında Yüksek Lisans yaptı. Baruch College New York’da International Marketing eğitimini tamamlarken, dünyanın önde gelen medya networklerinin birinin New York ofisi ekibinde yer aldı.

20 yılı aşan profesyonel kariyerinde; Müşteri İlişkileri Yönetimi, Stratejik Planlama ve Yaratıcı departmanlarda farklı görevlerde bulunup üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra 2012 yılında kendi Tam Hizmet Reklam Ajansı ve Performans Pazarlama Ajanslarını kurucu ortak olarak hayata geçirdi. Bu süreçte Mercedes-Benz, Nestle, Pepsi, Unilever, Shell, Garanti Bankası, Türk Hava Yolları ve onlarca önemli markanın marka yönetimi ve reklam çalışmalarında etkin rol oynadı. Sonrasında kendi danışmanlık firması TUGMAN'ı kurdu.

AC ve ICF Onaylı ProAC ve ICF Onaylı Profesyonel Koç olan Tuğman; deneyimlerini, mentörlük, koçluk ve eğitmenlik aracılığı ile yaşamında performansını artırmak isteyen kişilerle paylaşmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışındaki birçok sektYurtiçi ve yurtdışındaki birçok sektörel yayın ve etkinliği takip etmekte, çeşitli sektörel dergi ve internet sitelerinde makaleler yazmakta, sektör etkinlikleri ve üniversitelerde konuşmacı olarak yer almakta,üniversiteler ve özel kurumlarda marka, pazarlama, iletişim, yönetim ve kişisel gelişim eğitimleri vermektedir.

Altınbaş Üniversitesi, İşletme Doktora Programında akademik kariyerine de devam eden Onur Tuğman, evli ve bir çocuk babasıdır.
Henüz uzmanı değerlendiren olmamış. Hizmet aldıysanız değerlendirip yorum yapabilirsiniz

Hizmetin türü

20 yılı aşan sektör deneyimi, akademisyen kimliği yanında ICF Onaylı Profesyonel Koç olan Tuğman; deneyimlerini, mentörlük, koçluk ve eğitmenlik aracılığı ile yaşamında performansını artırmak isteyen kişilerle paylaşmaktadır.

Rezervasyon tarih ve saatleri

Gün ve saat seçin, satın alın

27 Mayıs 2024 (Pazartesi)

28 Mayıs 2024 (Salı)

29 Mayıs 2024 (Çarşamba)

30 Mayıs 2024 (Perşembe)

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

`En fazla` 1000 karakter.

Aynı kategorideki diğer hizmetler

EXPERSITO Taylan Yıldız
GİRİŞİMCİLİK KOÇLUĞU-BİREYSEL KOÇLUK
EXPERSITO Onur Tuğman
GİRİŞİMCİLİK KOÇLUĞU-GRUP KOÇLUĞU
EXPERSITO Taylan Yıldız
GİRİŞİMCİLİK KOÇLUĞU-GRUP KOÇLUĞU