EXPERSITO-Zeynep Ceren Alp
BEDEN DİLİ /BEDEN DİLİ KURS (HAFTA İÇİ)

Zeynep Ceren Alp

951 ₺

Zeynep Ceren ALP (d. 1990, İstanbul) Türk yönetmen, kişisel gelişim uzmanı. Zeynep Ceren ALP 1990 yılı Bakırköy-İstanbul’da doğdu. 2003 yılında 'Bakırköy Kültür Merkezi'nde’ tiyatro eğitimi aldı. Ardından 6 yaşından beri hayali olan sunuculuk ve yönetmenlik adımlarını 'Aydın Doğan Anadolu İletişim Lisesi'ni kazanarak başladı. 'Radyo-Tv programcılığı' okudu. Okulun tiyatro kulübünde temel tiyatro eğitim aldı. İlk uzun metraj film projesinin 2005'te, 13 kişilik bir arkadaş grubuyla zor şartlarda bilgisiz ve deneyimsiz olarak yazdı, çekti ve oynadı. 'Münzevi' adlı filminin galasını yaptı ve gazete, dergilerde haber oldu. 2008-2010 yılları arasında 'İstanbul Arel Üniversitesi'nde Radyo Televizyon programcılığı-Ön lisans' okudu. Okulun tiyatro kulübünde eğitim aldı. Ekibiyle oyunlar hazırlayıp hem okul sahnesinde hem de yarışmalarda sergiledi. İsmek'te Diksiyon dersleri aldı ve kendini geliştirdi. Freelance Fotoğrafçılık çalışmaların katalog çekimleri, özel çekimler yaptı. 2011 'DGS' sınavı ile tekrardan 'İstanbul Arel Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon-Lisans' bölümünü kazandı. Boş zamanlarında aldığı belgeler sayesinde kişisel gelişim dersleri veriyor. 2013'de 'Beykent Üni. Sosyal Bilimler E. Sinema Tv Yüksek Lisans' kazandı ve masterını Uzm. Sinemacı unvanının alarak bitirdi. Eğitimini bırakmadan çalışan ‘Zeynep Ceren ALP’ ileride ki hedeflerinden bir diğeri akademisyenlik ve öğretmenlik olduğu için ‘İstanbul Ticaret Üni.' Pedagojik Formasyon eğitimini almıştır.
Henüz uzmanı değerlendiren olmamış. Hizmet aldıysanız değerlendirip yorum yapabilirsiniz

Hizmetin türü

Beden Dili
Beden dilini anlamaya çalışırken tek tek ele almak yanlıştır. Tek bir hareketten bir varsayımda bulunmak yanlıştır. Örneğin, kişinin gözünden yaş gelmesi üzüntünün ifadesiyken, bazen de çok gülünce gözden yaş gelebilir ya da bu durum gözle ilgili bir sağlık probleminden dolayı yaşanıyor olabilir. Bir kişi şok geçirdiğinde elleri titrer, bu stresin ifadesidir ama parkinson hastasının da elleri titrer. Bu durumda kişi korkudan dolayı gergindir anlamını çıkarmak yanlış olur. Bu hataya düşmemek için gündelik hayattaki yaşantısını, hareketlerini incelemek gerekir. Kişilerin yaşam biçimleri, iş hayatları hakkında bilgiye sahip olmak da değerlendirme açısından bir
avantajdır. Bu eğitimi alan kişiler karşısındaki insanları daha rahat analiz edebilecek ve beden dilinde kullanılan mimik ve jestlerin anlamlarını öğrenebilecek.

Rezervasyon tarih ve saatleri

6 Kasım-20 Kasım 2023

Pazartesi saat: 16:00

Toplam: 3 Seans - 360 Dakika

2023-11-06 - 2023-11-20
Bu kurs/seminer fırsatı kaçtı

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

`En fazla` 1000 karakter.

Aynı kategorideki diğer hizmetler

EXPERSITO Zeynep Özyağcılar
BEDEN DİLİ -ETKİLİ İLETİŞİMDE GERÇEKLİK SEMİNERİ
EXPERSITO Zeynep Özyağcılar
BEDEN DİLİ -ETKİLİ İLETİŞİMDE GERÇEKLİK SEMİNERİ 2
EXPERSITO Zeynep Özyağcılar
BEDEN DİLİ -SEMİNER