EXPERSITO-Bahtiyar Kürklü
NLP TEMEL EĞİTİMİ/BİREBİR EĞİTİM

Bahtiyar Kürklü

709 ₺

Bahtiyar KÜRKLÜUzmanlık alanı FİZİK olan, Bahtiyar KÜRKLÜ; Fizik dalı öğretim üyeliğinden sonra 2006 yılından itibaren Uluslar arası NLPTA sertifikalı, NLP Master Trainer, Bahtiyar KÜRKLÜ aynı zamanda, Brain Mapping Specialist (Zihin haritalama uzmanı) olarak ta çalışmaktadır.

nlpbusinstitute©nöral format uygulaması ile beyni formatlayıp, nlpbusinstitute ©nöral Programming uygulaması ile gelişmiş bir yazılım programının beyne nasıl yüklenildiğini ve beyni etkin kullanma tekniklerini anlatan “beyin SİZ” kitabının da yazarıdır.

Türkiye’nin değişik il ve ilçelerindeki; Okul Ve Kolejlerde beyni etkin kullanma, zihin haritalama ve yaratıcı düşünce seminerleri vermiştir.

BJK TV‘de;Spor kulüpleri ve sporcular için mentöring ve başarı programları hazırlamıştır.

Feyman TV ve Gülgün Feyman ın düzenledikleri, öncü iş insanları sempozyumlarında Eğitim Uzmanı olarak görev almış, İstanbul’da SOSKİN PARİS in 5 ayrı şubesinde kurumsal çalışmalar ile Hipnotik ve Meta dil becerileriyle satış eğitimleri yapmıştır. Eģitim ile ede edeceģim gelirin

%10 unu ÇYDD ye baģişlıyorum.

Hizmetin türü

NLPbus institute nöralformat temel NLP eğitimi kapsamı

Neuro Linguistic Programming , NLP’ bireyin elde etmek istediklerini yapabilmesine imkan veren bir düşünce, uygulama ve davranışlar dizinidir.

Önümüzde iki yol var; Ya beyninin geçmişte olduğu gibi çalışmasına karşı çıkmayıp herhangi bir görüntü, ses ya da hissin içinde zehirli bir çekirdek inanç oluşturmasına izin veren, otomatik tepkilerle yerlerde sürünecek, ya da nlpbus institute@ nöral format, temel NLP eğitimini içselleştirerek, beynini etkin kullanarak, hayatının başrolünde sen olacaksın.

NLP nin temeli olan; NLP practitioner eğitimini tamamlayarak; NLP master- trainer eğitmenlerinin kullandığı temel düzeydeki bazı teknikleri kullanabileceksin!...

Rezervasyon tarih ve saatleri

Gün ve saat seçin, satın alın

25 Mayıs 2024 (Cumartesi)

1 Haziran 2024 (Cumartesi)

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

`En fazla` 1000 karakter.

Aynı kategorideki diğer hizmetler

EXPERSITO Bahtiyar Kürklü
NLP TEMEL EĞİTİMİ-GRUP EĞİTİMİ
EXPERSITO Bahtiyar Kürklü
NLP TEMEL EĞİTİMİ-KURS (HAFTA İÇİ)
EXPERSITO Bahtiyar Kürklü
NLP TEMEL EĞİTİMİ-KURS (HAFTA SONU)
EXPERSITO Bahtiyar Kürklü
NLP TEMEL EĞİTİMİ-TANITIM SEANSI