EXPERSITO-Zeynep Özyağcılar
TİYATRO /EN GÜZEL PARÇAM - TİYATRO OYUNU

Zeynep Özyağcılar

Ücretsiz

Zeynep Özyağcılar;1985 İstanbul doğumlu,Tiyatro sanatçısı,Dansçı,Eğitmen,Yazar,Tiyatro Martı’nın kurucusu ve Genel sanat yönetmenidir.

15 yıl Devlet opera balesinde bale sanatçısı olarak çalışmış,bir çok eserde görev almıştır.Profesyonel olarak dünya dansları ve eşli dans alanında bir çok çalışma yapmıştır.Halen lisanslı latin Amerikan dansçısıdır.Saint Michel Fransız lisesi mezunu olan Zeynep okuduğu dönemde yazdığı ,oynadığı ve yönettiği oyunlarla Sicilya,ispanya ve Mısır’da fransızca tiyatro festivallerine katılmıştır.Yerel gazetelerde oyunlarından övgüyle bahsedilmiştir. İstanbul üniversitesi Devlet konservatuarı sahne sanatları ve oyunculuk bölümünden mezunu olmuştur.İstanbul belediyesi şehir tiyatrolarında girmiş 15 yıla yakın bir çok eserde oyuncu,yönetmen yardımcısı ve dansçı olarak çalışmıştır.9 yıl önce kendi tiyatro ve yapım şirketini kuran Zeynep Özyağcılar prodüksiyonunu yaptığı oyunlarla yılın yapımı ,en iyi kadın oyuncu,yılın komedi ve müzikal oyuncusu ödüllerini almıştır.Bir yandan“Deniz kızının oyuncakları”sergisinin ikincisi için heykeller yapmaya devam etmektedir.Oynadığı televizyon dizilerin yanı sıra dublaj sanatçısıdır.Yönetmenliğini yapıp oynadığı bir çok kısa filmi vardır.”Maydanoz”filmi Zeynep Özyağcılar’ın yazdığı ,oynadığı ve yönettiği ilk film çalışmasıdır.Şu anda prodüksiyonunu kendi yaptığı, kendi yazdığı ve oynadığı, ödüllü oyun“En güzel parçam”isimli eserle seyirciyle buluşmaktadır.Zeynep Özyağcılar azimle ve sevgiyle üretmeye devam ediyor

Hizmetin türü

EN GÜZEL PARÇAM / BABA SAHNE


Yalnız kaldık, eksildik, anlaşılmadık, bin parçaya bölündük.
Oyunumuz gelecekte geçiyor. Artık her şeyin daha hızlı olduğu ve tüketildiği yıllar. İlişkilerin robotlarla, yapay zekalarla nadiren insanlarla yaşandığı yıllar.
Peki aşk? Var mıydı yoksa kafamızda yarattığımız bir illüzyon muydu? İnsana insan mı gerekli idi, yoksa kendi ademini yaratmak mıydı her şeyin çaresi? Mümkün müydü el ele tutuşmadan? Denemeye değmez miydi?
Oyunumuzun kahramanı onaylamadığı halde bir yapay zeka satın alır. Öyle bir aşk yolculuğu başlar ki değişir, değiştirir. Sonra gerçekler girer devreye. Kadın’a yüklenmiş normlar baskılar... Evlilik, çocuk... Bir kadının “tam” olması için çocuk sahibi mi olması gerek. Sevmek gerektiği zaman gitmeyi bilmek mi demek? Yoksa sahip çıkmak mı?
Bir kadının aşkla, dansla, müzikle dönüşümüne tanık olacaksınız.
Bu oyun tüm iyileştiren aşklara adanmıştır. Yeterince ağlamadık mı? İzlerken en güzel parçanızı bulmanız dileğiyle.

En güzel Parçam oyun biletleri siteden oyuna rezervasyon yapanlar arasından 10 kişiye çekiliş ile hediye edilecektir

Rezervasyon tarih ve saatleri

Üzgünüz! Müsait saat ve gün bulunmamaktadır.

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

`En fazla` 1000 karakter.

Aynı kategorideki diğer hizmetler

EXPERSITO Zeynep Ceren Alp
TİYATRO -UYGULAMALI TİYATRO GRUP ÇOCUK EĞİTİMİ KURSU (HAFTA İÇİ)
EXPERSITO Zeynep Ceren Alp
TİYATRO -UYGULAMALI TİYATRO YETİŞKİN GRUP EĞİTİMİ KURSU (HAFTA İÇİ)
EXPERSITO Zeynep Özyağcılar
TİYATRO -ZEYNEP ÖZYAĞCILAR İLE OYUNCULUKTA OYNAMAMAK