EXPERSITO-Gözde Çetiner
KONUŞMA KOÇLUĞU/BİREBİR EĞİTİM

Gözde Çetiner

284 ₺

Gözde Çetiner. Tiyatro Sanatçısı, Eğitmen.Lisans: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü.

2007’de Beşiktaş Belediyesi prodüksiyon tiyatrosu tarafından sahnelenen ‘’Küçük Burjuva Düğünü’’ adlı oyunla profesyonel tiyatro hayatına başladı. Daha sonra, 2008 yılında 16. İstanbul Tiyatro Festivali için Kumpanya Tiyatrosu tarafından hazırlanan ‘’İstanbul'da Bir Dava’’ adlı oyunda oynadı. 2010 yılında Devlet Tiyatrolarında sözleşmeli oyuncu olarak görev yapmaya başladı. Çetiner'in oyuncu olarak çalıştığı tiyatrolar arasında Tiyatro Perest, Tiyatro Kartela gibi tiyatrolar vardır.

İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından 18. İstanbul Tiyatro Festivali için hazırlanan Matei Vișniec'in ‘’Çehov Makinası’’ oyununda oynadı ve bu oyundaki ‘Arkadina’ rolü ile 17. Afife Tiyatro Ödüllerinde yardımcı dalda yılın en başarılı kadın oyuncusu ödülünü aldı.

9 sezondur Tiyatro Martı bünyesindeki ‘’Hoş Geldin Boyacı’’ adlı oyunda oynuyor. Yine bir Tiyatro Martı prodüksiyonu olan ‘’En Güzel Parçam’’ oyununun yardımcı yönetmeni olan sanatçı, tiyatro yaşamı boyunca pek çok eserde görev almıştır.

Oyunculuk ve eğitmenlik kariyerini bir arada yürüten Gözde Çetiner, uzun yıllardır Diksiyon ve Etkili Konuşma eğitimleri veriyor.
Henüz uzmanı değerlendiren olmamış. Hizmet aldıysanız değerlendirip yorum yapabilirsiniz

Hizmetin türü

Diksiyon, Etkili Konuşma.
Konuşmacının sesini etkili kullanması. Tonlama, vurgu, artikülasyon çalışmaları. Konuşurken oluşan harf ve telaffuz sesletimlerinin onarılması. Doğru telaffuz. Türkçede doğru bilinen yanlışları fark etmek ve iyileştirmek.

Rezervasyon tarih ve saatleri

Gün ve saat seçin, satın alın

31 Mayıs 2023 (Çarşamba)

-

1 Haziran 2023 (Perşembe)

-

7 Haziran 2023 (Çarşamba)

-

8 Haziran 2023 (Perşembe)

-

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

`En fazla` 1000 karakter.

Aynı kategorideki diğer hizmetler

EXPERSITO Nazlı Demircioğlu
KONUŞMA KOÇLUĞU-BİREBİR EĞİTİM
EXPERSITO Şendağ Albayrak
KONUŞMA KOÇLUĞU-SEMİNER
EXPERSITO Zeynep Özyağcılar
KONUŞMA KOÇLUĞU-SEMİNER
EXPERSITO Nazlı Demircioğlu
KONUŞMA KOÇLUĞU-TANITIM SEANSI