Henüz uzmanı değerlendiren olmamış. Hizmet aldıysanız değerlendrip yorum yapabilirsiniz

Uzman Hakkında

Merhaba, ben Fulya. Aslen İzmirliyim ancak 31 yıllık hayatımda birçok şehirde yaşadım. Şimdi ise yine memleketim olan İzmir'e demir attım.

Elişi ürünlerine olan ilgim ve merakım küçük yaşlarda anneannemin bana öğrettiği dantel işlemeleri ile başladı. Üniversite yıllarımdan beri birçok kendin yap projesi tasarladım. Yanı sıra hırka, çanta, dantel, dreamcatcher gibi el emeği ürünler tasarladım. Bu işe profesyonel olarak başlamam ise 2018 yılı itibari ile oldu ve drama öğretmenliğini bırakıp tam zamanlı makrome tasarlama işine geçiş yaptım. Yapmış olduğum ve arkadaşlarıma hediye ettiğim minik makromeleri daha da geliştirdim, şuanda da fulya.design markası ile instagram üzerinden satışa sunuyorum. Makrome ile ilgili bildiğim teknikleri bu platform üzerinden sizlerle paylaşmaya hazırım. Sevgiler ^^

Hizmetin türü

BİREBİR EĞİTİM 149 ₺

Hizmetin kapsamı

Merhaba, bu küçük atölyemizde kendimize veya sevdiklerimize hediye edebileceğimiz bohem tarzda kitap ayraçları yapacağız. Oldukça basit düğüm teknikleri ile, iplerden bir yaşanmışlık oluşturmak isterseniz hepinizi atölyeme bekliyorum.
Atölyeye hazırlık amacı ile gerekli malzemeleri aşağıda listeliyorum. Şimdiden bol okumalı , sorgulamalı günleriniz olsun.
- 2mm makrome string (düz-taranabilir) ip / dilediğiniz renk
- ahşap boncuk
- ahşap halka - 5cm çap
- jüt ip

Rezervasyon tarih ve saatleri

Gün ve saat seçin, satın alın

11 Aralık 2021 (Cumartesi)

12 Aralık 2021 (Pazar)

Uzmanlık alanları

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

 
En fazla 1000 karakter.