EXPERSITO-Fulya Begüm Özel
MAKROME/BİREBİR EĞİTİM

Fulya Begüm Özel

149 ₺

Merhaba, ben Fulya. Aslen İzmirliyim ancak 31 yıllık hayatımda birçok şehirde yaşadım. Şimdi ise yine memleketim olan İzmir'e demir attım.

Elişi ürünlerine olan ilgim ve merakım küçük yaşlarda anneannemin bana öğrettiği dantel işlemeleri ile başladı. Üniversite yıllarımdan beri birçok kendin yap projesi tasarladım. Yanı sıra hırka, çanta, dantel, dreamcatcher gibi el emeği ürünler tasarladım. Bu işe profesyonel olarak başlamam ise 2018 yılı itibari ile oldu ve drama öğretmenliğini bırakıp tam zamanlı makrome tasarlama işine geçiş yaptım. Yapmış olduğum ve arkadaşlarıma hediye ettiğim minik makromeleri daha da geliştirdim, şuanda da fulya.design markası ile instagram üzerinden satışa sunuyorum. Makrome ile ilgili bildiğim teknikleri bu platform üzerinden sizlerle paylaşmaya hazırım. Sevgiler ^^
Henüz uzmanı değerlendiren olmamış. Hizmet aldıysanız değerlendirip yorum yapabilirsiniz

Hizmetin türü

Merhaba, bu küçük atölyemizde kendimize veya sevdiklerimize hediye edebileceğimiz bohem tarzda kitap ayraçları yapacağız. Oldukça basit düğüm teknikleri ile, iplerden bir yaşanmışlık oluşturmak isterseniz hepinizi atölyeme bekliyorum.
Atölyeye hazırlık amacı ile gerekli malzemeleri aşağıda listeliyorum. Şimdiden bol okumalı , sorgulamalı günleriniz olsun.
- 2mm makrome string (düz-taranabilir) ip / dilediğiniz renk
- ahşap boncuk
- ahşap halka - 5cm çap
- jüt ip

Rezervasyon tarih ve saatleri

Gün ve saat seçin, satın alın

13 Ağustos 2022 (Cumartesi)

14 Ağustos 2022 (Pazar)

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

 
`En fazla` 1000 karakter.

Aynı kategorideki diğer hizmetler

EXPERSITO İpek Tonguç Özşeker
MAKROME-BİREBİR EĞİTİM
EXPERSITO Seda Sağlık
MAKROME-BİREBİR EĞİTİM
EXPERSITO Seda Sağlık
MAKROME-GRUP EĞİTİMİ