EXPERSITO-Nezihi Gözen
NFT SANATI /BİREBİR EĞİTİM

Nezihi Gözen

1,417 ₺

2009 Yılından beri kendi firmam olan Artı Prodüksiyon dijital görüntü editörlüğünü yapmaktayım.

Merkezi Londra da bulunan Artı Prodüksiyon firmasında dijital video ve kurgu süreçlerinin takibini ve düzenlemesinden sorumluyum. Dijital çağın getirdiği video çekim ve işleme teknikleri uzmanıyım.

Fotoğraf ve video çekim teknikleri üzerine geziler ve eğitimleri düzenlemekteyim. Bu eğitim ve gezilerinde temel video, kurgu, ışık bilgisi, fotoğraf çekim teknikleri, fotoğraf makinesi pratik kullanım yöntemleri hakkında bilgiler vermekteyim.

İFSAK üyesi ve 2009 yılından bu yana öğretim birimi görevlisiyim. İFSAK da Dijital Fotoğraf/Görüntü eğitimi, Serbest Kürsü eğitimi ve Adobe Premiere ile Kurgu Temel Video Çekim Teknikleri, Lightroom ile Fotoğraf Kurgusu atölyeleri düzenledim.

İFSAK eğitim biriminde çeşitli dönemlerdeki projelerin eğitmen yardımcılığı yaptım.

Farklı kurumlarda hem yüz yüze hemde online olarak Video Çekim Teknikleri, Video Kurgu Eğitimleri, Temel Fotoğraf, Photoshop ve Lightroom atölyeleri düzenlemekteyim.

Viewsonic markasının Türkiye deki renk yönetimi partnerlerinden ve eğitmenlerindenim.

Nikon, DJI, Fujifilm, Sony gibi markalar da dijital görüntü ve bilgisayarda düzenleme süreçleri ile alakalı seminerler vermekteyim.

Başta Fotoğraf Dergisi olmak üzere farklı platformlarda uzmanlık alanım ile alakalı yazarlık yapmaktayım.
Henüz uzmanı değerlendiren olmamış. Hizmet aldıysanız değerlendirip yorum yapabilirsiniz

Hizmetin türü

NFT dünyasına adım at geleceğine yatırım yap. Koleksiyonunu yarat ve akıllı sözleşmeler oluşturup web sitesinde yayınla. Türkiye'de ilk bu değerli ve kapsamlı bu seminere katıl.

NFT Nedir?
Hem finans hem de sanat dünyasında popüler hale gelen NFT, ‘Non-Fungible Token’in kısaltması. NFT, dijital ürünlerin sahipliğini kanıtlayabilen benzersiz bir tanımlayıcı olarak biliniyor. Dijital sanat eserlerini ve diğer koleksiyonları, blok zincirinde ticareti kolay doğrulanabilir varlıklara dönüştürüyor.

İlk NFT 2014 yılında üretilmiş olsa da; 2021'in NFTler için bir dönüm noktası olduğunu söyleyebiliriz. Muhtemelen 2022 de NFT yılı olacak.

2020'nin ilk yarısında, NFT’de 12,1 milyon Euroluk işlem hacmi vardı. Yeni teknolojiyi sanatla birleştiren bu yeni endüstri, 2021'in üçüncü çeyreğinin sonunda 9,4 milyar Euro hacme ulaşarak adeta fırladı.

Dijital sanatçı Mike “Beeple” Winkelmann’ın yaklaşık 64 Milyon dolara satılan “Everydays: The First 5000 Days” şimdiye kadar satılan en pahalı NFTler listesinin başında yer alıyor.

Kripto para dünyasında bir sanat çağı başlattığı düşünülen NFT pazarına komedyen Cem Yılmaz da giriş yaptı.

Neler Öğreneceksiniz?

NFT, Blockchain, Metaverse vb. konularda bilgi sahibi olacaksınız.
Oluşturduğunuz NFT'lerin/koleksiyonların hangi platformlarda, nasıl yayınlanacağını öğreneceksiniz.
Kısaca NFT'ye sıfırdan başlayıp kendi NFT/koleksiyonlarınızı oluşturup satış yapmaya ve kazanç sağlamaya başlamak için gerekli tüm bilgileri bulacaksınız.

Gereksinimler
İnternet bağlantılı bilgisayar/telefon vb.
NFT, Blockchain ve Metaverse dünyasındaki yeni ve kazançlı fırsatları geç olmadan keşfetme becerisi,
Hayalindeki dünyayı kurma ve istediği hayatı yaşama isteği.

Rezervasyon tarih ve saatleri

Gün ve saat seçin, satın alın

28 Haziran 2024 (Cuma)

30 Haziran 2024 (Pazar)

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

`En fazla` 1000 karakter.

Aynı kategorideki diğer hizmetler

EXPERSITO Nezihi Gözen
NFT SANATI -KURS PROGRAMI