Henüz uzmanı değerlendiren olmamış. Hizmet aldıysanız değerlendrip yorum yapabilirsiniz

Uzman Hakkında

İspanyolcayı aktif olarak 10 senedir konuşmaktayım. Turizm bakanlığınla bağlı İspanyolca, Portekizce ve İngilizce dillerinde kokartlı bir turist rehberiyim aynı zamanda özel bir kolejde İspanyolca Eğitim Koordinatörlüğü ve yine özel bir üniversitede İspanyolca Akademisyenliği yaptım. Aslında eğitim hayatım boyunca hep vizyon sahibi yeniliğe açık ve anlatımı heyecanlı hocaları gözlemledim ve onlardan ilham aldım. Bu sebeple benimle eğitim alırken aslında şunu farkına varacaksınız. Derste hem bir öğrenciyim hem de bir öğretmen. Çünkü sizin takıldığınız yerlerde ben de İspanyada eğitimimi alırken takılmıştım. Bu sebeple benim takıldığım yerlerde daha kolay konuları anlayabilecek ve daha hızlı sonuca varabileceksiniz.

Eğitim verdiğim kişiler arasında, turist rehberleri, banka danışmanları, turizm danışmanları, master yüksek lisans öğrencileri, YDS sınavlarına hazırlananlar ve yurtdışında eğitim gören öğrenciler bulunmaktadır.

Hizmetin türü

BİREBİR EĞİTİM 112 ₺

Hizmetin kapsamı

Hola!
Kendimi anlatmadan ve verdiğim eğitimle ilgili bilgi vermeden önce şunu söylemek istiyorum.
Herkes İspanyolca öğrenebilir.
Birebir verdiğim derslerimi şu an Covid 19 pandemisi sebebiyle skype'dan aynı şekilde birebir yürütmekteyim.
Neden benimle İspanyolca öğrenmelisiniz?
İsmim Çağlar ve İspanyolcayı aktif olarak 10 senedir konuşmaktayım. Turizm bakanlığınla bağlı İspanyolca Portekizce ve İngilizce dillerinde kokartlı bir turist rehberiyim aynı zamanda özel bir kolejde İspanyolca Eğitim Koordinatörlüğü ve yine özel bir üniversitede İspanyolca Akademisyenliği yaptım. Aslında eğitim hayatım boyunca hep vizyon sahibi yeniliğe açık ve anlatımı heyecanlı hocaları gözlemledim ve onlardan ilham aldım. Bu sebeple benimle eğitim alırken aslında şunu farkına varacaksınız. Derste hem bir öğrenciyim hem de bir öğretmen. Çünkü sizin takıldığınız yerlerde ben de İspanyada eğitimimi alırken takılmıştım. Bu sebeple benim takıldığım yerlerde daha kolay konuları anlayabileceksiniz

Uzmanlık alanları

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

 
En fazla 1000 karakter.

Aynı kategorideki diğer hizmetler