EXPERSITO-Çağlar Çeğil
İSPANYOLCA/BİREBİR EĞİTİM

Çağlar Çeğil

112 ₺

İspanyolcayı aktif olarak 10 senedir konuşmaktayım. Turizm bakanlığınla bağlı İspanyolca, Portekizce ve İngilizce dillerinde kokartlı bir turist rehberiyim aynı zamanda özel bir kolejde İspanyolca Eğitim Koordinatörlüğü ve yine özel bir üniversitede İspanyolca Akademisyenliği yaptım. Aslında eğitim hayatım boyunca hep vizyon sahibi yeniliğe açık ve anlatımı heyecanlı hocaları gözlemledim ve onlardan ilham aldım. Bu sebeple benimle eğitim alırken aslında şunu farkına varacaksınız. Derste hem bir öğrenciyim hem de bir öğretmen. Çünkü sizin takıldığınız yerlerde ben de İspanyada eğitimimi alırken takılmıştım. Bu sebeple benim takıldığım yerlerde daha kolay konuları anlayabilecek ve daha hızlı sonuca varabileceksiniz.

Eğitim verdiğim kişiler arasında, turist rehberleri, banka danışmanları, turizm danışmanları, master yüksek lisans öğrencileri, YDS sınavlarına hazırlananlar ve yurtdışında eğitim gören öğrenciler bulunmaktadır.
Henüz uzmanı değerlendiren olmamış. Hizmet aldıysanız değerlendirip yorum yapabilirsiniz

Hizmetin türü

Hola!
Kendimi anlatmadan ve verdiğim eğitimle ilgili bilgi vermeden önce şunu söylemek istiyorum.
Herkes İspanyolca öğrenebilir.
Birebir verdiğim derslerimi şu an Covid 19 pandemisi sebebiyle skype'dan aynı şekilde birebir yürütmekteyim.
Neden benimle İspanyolca öğrenmelisiniz?
İsmim Çağlar ve İspanyolcayı aktif olarak 10 senedir konuşmaktayım. Turizm bakanlığınla bağlı İspanyolca Portekizce ve İngilizce dillerinde kokartlı bir turist rehberiyim aynı zamanda özel bir kolejde İspanyolca Eğitim Koordinatörlüğü ve yine özel bir üniversitede İspanyolca Akademisyenliği yaptım. Aslında eğitim hayatım boyunca hep vizyon sahibi yeniliğe açık ve anlatımı heyecanlı hocaları gözlemledim ve onlardan ilham aldım. Bu sebeple benimle eğitim alırken aslında şunu farkına varacaksınız. Derste hem bir öğrenciyim hem de bir öğretmen. Çünkü sizin takıldığınız yerlerde ben de İspanyada eğitimimi alırken takılmıştım. Bu sebeple benim takıldığım yerlerde daha kolay konuları anlayabileceksiniz

Rezervasyon tarih ve saatleri

Gün ve saat seçin, satın alın

8 Ağustos 2022 (Pazartesi)

9 Ağustos 2022 (Salı)

10 Ağustos 2022 (Çarşamba)

11 Ağustos 2022 (Perşembe)

13 Ağustos 2022 (Cumartesi)

14 Ağustos 2022 (Pazar)

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

 
`En fazla` 1000 karakter.

Aynı kategorideki diğer hizmetler

EXPERSITO Çağlar Çeğil
İSPANYOLCA-GRUP EĞİTİMİ