EXPERSITO-Bahtiyar Kürklü
ÇOCUKLAR İÇİN NLP/BİREBİR EĞİTİM

Bahtiyar Kürklü

709 ₺

Bahtiyar KÜRKLÜUzmanlık alanı FİZİK olan, Bahtiyar KÜRKLÜ; Fizik dalı öğretim üyeliğinden sonra 2006 yılından itibaren Uluslar arası NLPTA sertifikalı, NLP Master Trainer, Bahtiyar KÜRKLÜ aynı zamanda, Brain Mapping Specialist (Zihin haritalama uzmanı) olarak ta çalışmaktadır.

nlpbusinstitute©nöral format uygulaması ile beyni formatlayıp, nlpbusinstitute ©nöral Programming uygulaması ile gelişmiş bir yazılım programının beyne nasıl yüklenildiğini ve beyni etkin kullanma tekniklerini anlatan “beyin SİZ” kitabının da yazarıdır.

Türkiye’nin değişik il ve ilçelerindeki; Okul Ve Kolejlerde beyni etkin kullanma, zihin haritalama ve yaratıcı düşünce seminerleri vermiştir.

BJK TV‘de;Spor kulüpleri ve sporcular için mentöring ve başarı programları hazırlamıştır.

Feyman TV ve Gülgün Feyman ın düzenledikleri, öncü iş insanları sempozyumlarında Eğitim Uzmanı olarak görev almış, İstanbul’da SOSKİN PARİS in 5 ayrı şubesinde kurumsal çalışmalar ile Hipnotik ve Meta dil becerileriyle satış eğitimleri yapmıştır. Eģitim ile ede edeceģim gelirin

%10 unu ÇYDD ye baģişlıyorum.

Hizmetin türü

NLP beyin dili programlamasıdır. Öğrenme beyin dilinde nöron ağı oluşturmaktır. Nöron ağı geliştikçe orantlılı biçimde kavrama yeteneği de artar. NLP teknikleri ile beyin yarıları ve beyin çeyrekleri arasındaki koralasyonunu sağlayarak mevcut zekanı daha yüksek seviyelere getirebileceksin.
Beynimiz olağan üstü kapasiteye sahip mükemmel bir bilgisayardır. ”yeteneğim yok, ben başaramam, henüz isteğim yok” gibi kodlarla beyne gönderilen gizli mesajlar, bir süre sonra bizim gerçekliğimiz olarak karşımıza çıkar! İşte bu mükemmel bilgisayarın yazılımını değiştirerek başarıya ulaşmak artık hayal değil. nlpbus institute@ nöralformat ile yapılan bu uygulama “Beyin SİZ” adlı kitabımda da anlatılıyor.
Sen de bu eğitime katılarak bu olanaklardan yararlanabileceksin.

Rezervasyon tarih ve saatleri

Gün ve saat seçin, satın alın

28 Mayıs 2024 (Salı)

31 Mayıs 2024 (Cuma)

4 Haziran 2024 (Salı)

7 Haziran 2024 (Cuma)

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

`En fazla` 1000 karakter.

Aynı kategorideki diğer hizmetler

EXPERSITO Bahtiyar Kürklü
ÇOCUKLAR İÇİN NLP- KURS PROGRAMI ( HAFTA İÇİ)
EXPERSITO Bahtiyar Kürklü
ÇOCUKLAR İÇİN NLP-TANITIM SEANSI