EXPERSITO-Bahtiyar Kürklü
NLP İLE TERAPİ/BİREBİR EĞİTİM

Bahtiyar Kürklü

709 ₺

Bahtiyar KÜRKLÜUzmanlık alanı FİZİK olan, Bahtiyar KÜRKLÜ; Fizik dalı öğretim üyeliğinden sonra 2006 yılından itibaren Uluslar arası NLPTA sertifikalı, NLP Master Trainer, Bahtiyar KÜRKLÜ aynı zamanda, Brain Mapping Specialist (Zihin haritalama uzmanı) olarak ta çalışmaktadır.

nlpbusinstitute©nöral format uygulaması ile beyni formatlayıp, nlpbusinstitute ©nöral Programming uygulaması ile gelişmiş bir yazılım programının beyne nasıl yüklenildiğini ve beyni etkin kullanma tekniklerini anlatan “beyin SİZ” kitabının da yazarıdır.

Türkiye’nin değişik il ve ilçelerindeki; Okul Ve Kolejlerde beyni etkin kullanma, zihin haritalama ve yaratıcı düşünce seminerleri vermiştir.

BJK TV‘de;Spor kulüpleri ve sporcular için mentöring ve başarı programları hazırlamıştır.

Feyman TV ve Gülgün Feyman ın düzenledikleri, öncü iş insanları sempozyumlarında Eğitim Uzmanı olarak görev almış, İstanbul’da SOSKİN PARİS in 5 ayrı şubesinde kurumsal çalışmalar ile Hipnotik ve Meta dil becerileriyle satış eğitimleri yapmıştır. Eģitim ile ede edeceģim gelirin

%10 unu ÇYDD ye baģişlıyorum.

Hizmetin türü

Seni alt üst eden ve acı duymana neden olan olumsuz bir duygu durumunu hayal et.Şimdi o hayali al ve daha parlak hale getir. Kendine yaklaştır ve büyüt. O deneyiminin içine gerçekten gir ve gözlerinle; olayları, hayalleri, renkleri, parlaklıkları vb. şeyleri gör. Beyninde neler oluyor?

Daha önceden hissettiğin kötü hisler, öncekilerden çok daha güçlü bir hale geldi değil mi?

Bu durumun tersi de mümkün. Buna göre; büyük, parlak, güçlü, salt negatif bir hayal sunulursa; beyin de bize güçlü bir olumsuz deneyim verir. Ancak, negatif hayali alır; büzer, karartır, küçük bir çerçeveye çekerek gücünü yok edersek, beyin de ona göre cevap verir. Buna göre bir olumsuz sürecin yapısını değiştirirsek o çöküntü; çöküşten çıkışa, çöküşten çözüme geçen bir durum haline gelebilir. Yeni bakış açınla bunların nasıl yapıldığını bir kez öğrendiğinde, beynini etkin çalıştırmaya ve istediğin yaşam kalitesinde bir yaşam sürdürmek için seni destekleyecek durumları yaratmaya başlayabilirsin.

Rezervasyon tarih ve saatleri

Gün ve saat seçin, satın alın

24 Nisan 2024 (Çarşamba)

25 Nisan 2024 (Perşembe)

1 Mayıs 2024 (Çarşamba)

2 Mayıs 2024 (Perşembe)

8 Mayıs 2024 (Çarşamba)

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

`En fazla` 1000 karakter.

Aynı kategorideki diğer hizmetler

EXPERSITO Gülşah Hizal
NLP İLE TERAPİ-SEMİNER
EXPERSITO Bahtiyar Kürklü
NLP İLE TERAPİ-TANITIM SEANSI