EXPERSITO-Nezihi Gözen
FOTOĞRAFÇILIK PHOTOSHOP/BİREBİR EĞİTİM

Nezihi Gözen

1,417 ₺

2009 Yılından beri kendi firmam olan Artı Prodüksiyon dijital görüntü editörlüğünü yapmaktayım.

Merkezi Londra da bulunan Artı Prodüksiyon firmasında dijital video ve kurgu süreçlerinin takibini ve düzenlemesinden sorumluyum. Dijital çağın getirdiği video çekim ve işleme teknikleri uzmanıyım.

Fotoğraf ve video çekim teknikleri üzerine geziler ve eğitimleri düzenlemekteyim. Bu eğitim ve gezilerinde temel video, kurgu, ışık bilgisi, fotoğraf çekim teknikleri, fotoğraf makinesi pratik kullanım yöntemleri hakkında bilgiler vermekteyim.

İFSAK üyesi ve 2009 yılından bu yana öğretim birimi görevlisiyim. İFSAK da Dijital Fotoğraf/Görüntü eğitimi, Serbest Kürsü eğitimi ve Adobe Premiere ile Kurgu Temel Video Çekim Teknikleri, Lightroom ile Fotoğraf Kurgusu atölyeleri düzenledim.

İFSAK eğitim biriminde çeşitli dönemlerdeki projelerin eğitmen yardımcılığı yaptım.

Farklı kurumlarda hem yüz yüze hemde online olarak Video Çekim Teknikleri, Video Kurgu Eğitimleri, Temel Fotoğraf, Photoshop ve Lightroom atölyeleri düzenlemekteyim.

Viewsonic markasının Türkiye deki renk yönetimi partnerlerinden ve eğitmenlerindenim.

Nikon, DJI, Fujifilm, Sony gibi markalar da dijital görüntü ve bilgisayarda düzenleme süreçleri ile alakalı seminerler vermekteyim.

Başta Fotoğraf Dergisi olmak üzere farklı platformlarda uzmanlık alanım ile alakalı yazarlık yapmaktayım.
Henüz uzmanı değerlendiren olmamış. Hizmet aldıysanız değerlendirip yorum yapabilirsiniz

Hizmetin türü

"Paylaşılan görsellerin kalitesi hayatımızın kalitesini belirlediği bu çağda artık fotoğraf sadece bir fotoğraf değil ne yaşadığımızı anlatan bir görsel konumuna gelmişken o görsellerin çekilir çekilmez paylaşmak fırından çıkan özel bir yemeğin hiç süslenmeden insanların önüne konulması gibi. Yemek ne kadar güzel gözükürse o kadar lezzetli imajı yarattığı gibi görseller ne kadar güzel gözükürse o kadar iyi çekilmiş izlenimini bırakır insanların gözünde. İşte bu sebeple bizde görsellerimizi tarihte en çok kullanılan görsel tasarım düzenleme programı olan Photoshop ile nasıl üst düzey bir hale getireceğimizi öğrenerek görseller ve içeriklerimizi daha popüler hale getirmeyi bu seminer ile başaracağız."
17 Nisan Cumartesi saat 21:00 de buluşmak üzere

Rezervasyon tarih ve saatleri

Hizmet süresi 60 dakikadır

Gün ve saat seçin, satın alın

26 Haziran 2024 (Çarşamba)

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

`En fazla` 1000 karakter.