EXPERSITO-Zeynep Özyağcılar
TİYATRO /ZEYNEP ÖZYAĞCILAR İLE OYUNCULUKTA OYNAMAMAK

Zeynep Özyağcılar

1,062 ₺

Zeynep Özyağcılar;1985 İstanbul doğumlu,Tiyatro sanatçısı,Dansçı,Eğitmen,Yazar,Tiyatro Martı’nın kurucusu ve Genel sanat yönetmenidir.

15 yıl Devlet opera balesinde bale sanatçısı olarak çalışmış,bir çok eserde görev almıştır.Profesyonel olarak dünya dansları ve eşli dans alanında bir çok çalışma yapmıştır.Halen lisanslı latin Amerikan dansçısıdır.Saint Michel Fransız lisesi mezunu olan Zeynep okuduğu dönemde yazdığı ,oynadığı ve yönettiği oyunlarla Sicilya,ispanya ve Mısır’da fransızca tiyatro festivallerine katılmıştır.Yerel gazetelerde oyunlarından övgüyle bahsedilmiştir. İstanbul üniversitesi Devlet konservatuarı sahne sanatları ve oyunculuk bölümünden mezunu olmuştur.İstanbul belediyesi şehir tiyatrolarında girmiş 15 yıla yakın bir çok eserde oyuncu,yönetmen yardımcısı ve dansçı olarak çalışmıştır.9 yıl önce kendi tiyatro ve yapım şirketini kuran Zeynep Özyağcılar prodüksiyonunu yaptığı oyunlarla yılın yapımı ,en iyi kadın oyuncu,yılın komedi ve müzikal oyuncusu ödüllerini almıştır.Bir yandan“Deniz kızının oyuncakları”sergisinin ikincisi için heykeller yapmaya devam etmektedir.Oynadığı televizyon dizilerin yanı sıra dublaj sanatçısıdır.Yönetmenliğini yapıp oynadığı bir çok kısa filmi vardır.”Maydanoz”filmi Zeynep Özyağcılar’ın yazdığı ,oynadığı ve yönettiği ilk film çalışmasıdır.Şu anda prodüksiyonunu kendi yaptığı, kendi yazdığı ve oynadığı, ödüllü oyun“En güzel parçam”isimli eserle seyirciyle buluşmaktadır.Zeynep Özyağcılar azimle ve sevgiyle üretmeye devam ediyor
Henüz uzmanı değerlendiren olmamış. Hizmet aldıysanız değerlendirip yorum yapabilirsiniz

Hizmetin türü

Başka türlü okumak, deşifre etmek, metinde geçen karakterleri kendi duygumuzla inşa etmek için özgün bir yolculuğa çıkıyoruz. Bunun için bir cerrah edasıyla içerimize bakacağız.
Amacımız doğru teknikle oyunculuk yaptığımızı insanlara unutturacak doğallığa ve gerçekliğe erişmek. Aslında bunu yaparken biz özgürleşeceğiz.
Var mısınız?

Rezervasyon tarih ve saatleri

Bu Grup/Atölye/Seminer programı, aşağıdaki saat seçenekleri başına 20 kişilik kontenjanla sınırlıdır.

Hizmet süresi 55 dakikadır

Gün ve saat seçin, satın alın

25 Haziran 2024 (Salı)

REZERVASYON İŞLEMLERİNİZ

-

-

İletişim bilgileriniz

`En fazla` 1000 karakter.